Nákup cez telefón:

041 4 333 373


 

Sociálne siete:
Úvod » STOMATOCHIRURGIA » Implantáty » I10 Trapeze implantát


        

I10 Trapeze implantát

doprava zdarma

 

Cena bez DPH : EUR 0,00
Cena s DPH (20 %):
EUR 0,00

Groovy implantát, ktorý umožňuje lepšiu priľnavosť ku kosti. Implantát je dizajnovaný tak, aby predišiel regresii rôzneho typu kosti v budúcnosti. Uľahčuje remodeláciu kosti. Je tvorený 2 platformami - plochou a hlbokou. výhodou Trapeze implantátu sú ostré a hlboké závity, ktoré umožňujú vynikajúcu primárnu stabilitu. Implantát obsahuje platform switch a je špeciálne dizajnovaný na umožnenie zmien smeru počas impantácie.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

 

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

MmU1MDg0O