Nákup cez telefón:

041 4 333 373


 

Sociálne siete:NOVINKY

arr3Akciový letákarr3Implantáty, na ktoré sa môžete spoľahnúťModerný implantologický systém s úspechom používaný v mnohých krajinách Európy, USA a Kanady. Systém...

TOVAR V AKCII

Cena                       
Cena                       
Cena                       

KONTAKTY

DENTES, s.r.o.
Podzávoz 1947
022 01 Čadca
tel: 041 4 333 373
dentes@dentes.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Cena                       

Kariéra

 

Úspech neprichádza „ iba tak “, musíme sa oň pričiniť sami. U nás ho vytvárajú motivovaní zamestnanci, profesionáli, ktorí chcú pracovať na dlhodobom zlepšovaní života iných ľudí.


Spoločnosť DENTES s.r.o. ponúka všetkým takýmto potenciálnym členom našich pracovných tímov nové výzvy a perspektívy. Nové kroky na ceste ich osobnej kariéry, atraktívne pracovné miesta v inovatívnej spoločnosti.


Samozrejme, organizácia, ktorá chce spoluvytvárať budúcnosť, potrebuje tím tých najlepších. Preto sa tešíme na stretnutie so všetkými spomedzi vás, ktorí chcete a dokážete tento tím posilniť. Svojimi odbornými kvalitami, inovatívnym duchom, nadšením a vášňou. Pretože my sme presne to miesto, kam takéto vlastnosti patria.


Ak si myslíte, že Váš profil je v zhode s víziou a hodnotami našej spoločnosti, zašlite prosím Vaše CV na adresu: kariera@dentes.sk

 

Pozorne si prečítajte nižšie uvedený text prosím, a priložte ho do svojho e-mailu.

 

Súhlasím, aby spoločnosť DENTES s.r.o. , IČO: 36423882, so sídlom Podzávoz 1947, 022 01 Čadca spracovávala osobné údaje kandidáta (najmä meno, priezvisko, rodné priezvisko, trvalé a prechodné bydlisko, dátum narodenia, rodné číslo, číslo preukazu totožnosti, označenie svojej zdravotnej poisťovne, označenie bankového spojenia, emailovú adresu, telefónne číslo, všetky údaje kandidátom uvedené v jeho životopise ako aj všetky ďalšie osobné údaje kandidáta, ktoré poskytne spoločnosti v budúcnosti). Kandidát svojim podpisom udeľuje spoločnosti súhlas so spracovávaním aj takých osobných údajov, ktoré spoločnosť nadobudne kopírovaním, skenovaním alebo iným zaznamenávaním úradných dokladov na nosič informácií.


Kandidát udeľuje spoločnosti súhlas so spracovávaním osobných údajov na účely evidencie mzdových a ostatných pracovnoprávnych nárokov zamestnanca, ako aj na účely s tým súvisiacich oznamovacích a registračných povinností zamestnávateľa voči tretím subjektom a súhlasí s použitím údajov pre interné potreby spoločnosti súvisiace so službami sprostredkovania práce. Kandidát súhlasí so spracovaním osobných údajov mimo členských krajín EU. Súhlas so spracovávaním osobných údajov sa udeľuje na neobmedzený čas. V prípade, ak spoločnosť zvlášť hrubým spôsobom zneužije svoje právo na spracovávanie osobných údajov kandidáta a o tejto skutočnosti právoplatne rozhodne príslušný súd, kandidát má právo odvolať tento svoj súhlas so spracovávaním jeho osobných údajov.

 

Aktuálna pracovná ponuka:

 

Vaše CV z Českej a Slovenskej republiky prosím výhradne posielajte len na adresu: kariera@dentes.sk

ZjdmMjA1