Úvod » ZUBNÁ TECHNIKA » VITA Vacumat 6000 MP


        

VITA Vacumat 6000 MP

 

Výrobca: VITA
Cena bez DPH : EUR 0,00 (0,00 Kč)
Cena s DPH (20 %):
EUR 0,00 (0,00 Kč)
Spoločnosť VITA zavádza na trh rad keramických pecí, ktoré poskytujú bezprecedentné mieru adaptability pre technické laboratória. Vďaka inovatívnemu dizajnu spĺňa systém laboratórne požiadavky na vypálenie, je efektívny a ekonomický. Srdcom celého systému je na funkcie bohatý kontrolný panel, ktorý umožňuje ovládať až 4 pece naraz.

 

Kontrolné panely - V Pad easy, V Pad comfort a V Pad excellence

 

Nová pec VITA VACUMAT 6000 MP je kontrolovaná mikroprocesorom, plné automatická a slúži na vypaľovanie všetkých typov fazét a kryštalických keramík. Zariadenie má moderný kompaktný ergonomický dizajn a rovnako ako jej predchodcovia vyžaduje oveľa menej priestoru v porovnaní s konvenčnými keramickými pecami.


Systém je vybavený mnohými monitorovacími a bezpečnostnými funkciami ako automatická úprava teploty pred štartom každého programu, ochrana pred náhlym vypnutím elektrického prúdu a kontrolované rýchle chladenie. Tieto inovatívne princípy zvyšujú presnosť vypálenia a majú za následok úsporu času úživateľa. Aktuálny prevádzkový stav je vždy zrejmý vďaka LED displeju, ktorý je dobre viditeľný aj z diaľky.


Výrobca: VITA

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

 

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

Výrobca: VITA
MWNlM2VkM