Nákup cez telefón:

041 4 333 373


 

Sociálne siete:
Úvod » ZUBNÁ AMBULANCIA » Výukové hračky » Veľké výukové hračky » edukačná hračka veľký FLOSSISAURUS


        

edukačná hračka veľký FLOSSISAURUS

výuková hračka Farley Flossisaurus

 

Výrobca: StarSmilez
Cena bez DPH : EUR 0,00
Cena s DPH (20 %):
EUR 0,00

Ideálny pre zubné ambulancie, na prezentácie, akcie v školstej triede, pre rôzne komunikty a detailné diskusie. Veľký a zaujímavý na udržanie pozornosti. Farley Flossisaurus prežil dobu ľadovú a je neuveriteľný, už tisícky rokov ma stále tie isté zuby. Rozhodne má niečo do seba.

 

- zvyšuje kvalitu života detí a životné očakávania naučením sa správnych zvykov dentálnej hygiény

- pomáha vzdelávať milióny detí vo svete každý rok v zubných ambulaniach a domácnostiach

- učí správnu techniku použitia zubnej kefky a nite malé deti a tínedžerov

- zahrňuje prístup k hrám na tvarovanie osobnosti, správnej technike čistenia zbouv zubnou kefkou, zdravotným aktivitám a postupom " ako urobiť "

- je vysoký 18" a má 2x väčšie zuby ako ľudské, na ktorých je možné použiť zubnu niť, viditeľnejšiu demonštráciu správneho čistenia zubov, mechanizmus striekajúci vodu a schopnosti bábky

 

Rozmery:

18"H x 16"L x 10"W

Výrobca: StarSmilez

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

 

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

Výrobca: StarSmilez
OTk3Yjc3