Nákup cez telefón:

041 4 333 373


 

Sociálne siete:
Úvod » ZUBNÁ AMBULANCIA » Profylaxia » Bielenie » Day White ACP


        

Day White ACP

striekačky 6 x 2,4 ml

 

Výrobca: Philips
Balenie:
Cena bez DPH : EUR 0,00
Cena s DPH (20 %):
EUR 0,00

Day White ACP od spoločnosti Philips je najnovšou generáciou bieliacich systémov. Preparáty spoločnosti Philips - svetového lídra estetickej stomatológie umožňujú pacientom tešiť sa z bieleho úsmevu po prevedení jednoduchého, bezpečného a rýchleho výkonu. Preparát obsahuje revolučnú formulu ACP, ktorá znižuje citlivosť a chráni sklovinu. Preparát obsahuje špeciálny gél peroxidu vodíka, ktorý sa uvoľňuje v priebehu dňa z matrixu. Produkt taktiež obsahuje fluorid a dusičnan draselný. Day White bieli v priemere o 6 odtieňov v priebehu 3 sedení.

Day White je určený na denné bielenie.

 

 

Výrobca: Philips

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

 

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

Výrobca: Philips
YzlkOTE1MG