Nákup cez telefón:

041 4 333 373


 

Sociálne siete:
Úvod » ZUBNÁ AMBULANCIA » Prístroje » HD kamery » HD kamera pre dentálnych lekárov


        

HD kamera pre dentálnych lekárov

novinka doprava zdarma

 

Cena bez DPH : EUR 0,00
Cena s DPH (0 %):
EUR 0,00

Komunikujte a dokumentujte jednoducho. Táto HD kamera je dizajnovaná stomatológmi pre stomatológov.


Kamera

Malá a ľahká.

Odolná - telo z jednoliatého aluminia.

16 gramov

18 x 22,5 x 25 mm

 

Pripojenie

Kamera sa pripája k okuliarom, ktoré používate alebo k lupám s univerzálnym klipom alebo k vybraným lupám so špeciálnou svorkou.

 

Optika

Optika s perfektným zaostrovaním bola dizajnovaná pre účely stomatológov. Šošovky zachycujú rozšírenú hĺbku priestoru, dovoľujú zameranie na šírku 15 cm zo vzdialenosti 35 - 50 cm buď s štandardným, alebo 2x priblíženým zoomom.


USB 2

USB 2 umožňuje prepojenie s počítačom s operačným systémom Windows a prehrávanie čistých HD videí s rýchlosťou 25 snímok.


 

Zachytenie obrázkov

HD kamera taktiež umožňuje počas natáčania zachytenie obrázkov s vysokým rozlíšením jednouchým stlačením pedálu. Žiadne prerušenie vašej práce.


 

 

Audio

Vysvetlenie postupu počas operácie je efektívnym spôsobom rozšírenia komunikácie. Software na nahrávanie zvuku zvuk nahráva s vysokou kvalitou.

 

Software

Ste lekár, nie editor videí. Nahrávací software je dizajnovaný tak, aby bol intuitívny a účinný. Nie je potrebný žiadny extra čas na obťažovanie sa s videami, ich editovaním, kódovaním a uploadovaním. Je taký jednoduchý, že nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť.

1. klik - upload

So software si jednoducho manažujete všetky svoje lokálne videá a iba jedným kliknutím myši uloadnete svoje videá na server. Upload a prekódovanie prebehne úplne automaticky a rýchlosť uploadu závisí len od ISP.

Export

Jednoducho môžete exportovať akékoľvek video, alebo obrázok na váš lokálny disk alebo USB disk. Exportované videá následne môžete editovať.


 

Server (nie je súčasťou ceny)

Získajte prístup k svojím videám kdekoľvek a z akéhokoľvek zariadenia rýchlo a bezpečne. Server je bezpečné riešenie úložiska a zdieľania vašich videí. Server spĺňa najvyššie štandardy pre bezpečnosť pre uchovanie dát vašich pacientov. Človek, ktorý natočí video vždy zostáva majiteľom všetkých práv.

V snahe zozbierať všetku možnú dostupnú použitú liečbu, RTGs, videá atď bol vytvorený tento server, ktorý slúži ako úložisko a na zdieľanie. Všetko na jednom mieste a v prípade potreby pripravené na zdieľanie s kolegami.


 

Porovnanie výhod


 

Obrazok, alebo HD video pre lepšiu dôveru zákazníka

Zvýšte dôveru svojich pacientov poskytnutím rozsiahlej vizuálnej dokumentácie celého zásahu.

 

 

Obrazok, alebo HD video bez nutnosti použitia rúk

Zachyťte všetko, čo vidíte bez nutnosti prerušenia vašej práce pomocou nožného pedálu.

 

Špeciálne navrhnutý dizajn pre zachytenie dentálnych obrázkov

Jednoduché zachytenie obrázkov a videa v reálnom čase. Vylepšite svoju efektivitu pomocou zdieľania svojej práce iným.

Pre dentálne kliniky

Vylepšite dôveru svojich pacientov tým, že im poskytnete rozsiahlu dokumentáciu celého postupu liečby. Umožnite svojim pacientom robiť rozhodnutia na základe lepšej dokumentácie.

Zdieľajte vaše znalosti s kolegami, alebo si len jednoducho vypočujte iný názor. Obrázky a videá dajú vašej diskusii úplne iný rozmer.

Komunikujte so svojími technikmi prostredníctvom zdieľania videí a obrázkov. Umožní vám to získať lepšie výsledky a úsporu času.

Motivujte pacienta počas ošetrenia, alebo po ňom. Spravte dokumentáciu zásahu videami a obrázkami bez nutnosti prerušenia operácie.

Účinnosť. Obrázky a videá umožnia vzdialenú konzultáciu.


 

Pre prednášajúcich

Motivuje študentov. Ukážte reálne dentálne operácie, vaši študenti získajú realistický pohľad na klinickú prácu. Videá môžu byť použité ako podpora teórii a študijny materiál.

Šetrí čas. Operácie môžu byť zachytené naživo a ukázané študentom neskôr.

Sloboda. Videá a zdieľanie obrázkov dovolí vzdialené učenie.

Pre štúdium

Vytvorte si portfólio videí, ktoré môže byť použité na zdieľanie s vašim profesorom, alebo mentorom. Ukážte vaše zručnosti budúcemu zamestnávateľovi.

Komunikujte s profesorom vašimi reálnymi klinickými výsledkami a získajte spätnú väzbu od učiteľa pre lepšie učenie.

Učte sa na základe vašich vlastných videí. Je veľmi ťažké ohodnotiť seba samého počas operácie. S videom je jednoduché pozrieť sa na operáciu znovu.

Diskutujte o svojich videách s ostatnými študentami a učte sa jeden od druhého.


Kvalitné obrázky

HD kamera umožňuje jednoduché fotenie obrázkoch pomocou nožného pedála. Obrázky môžu byť použité na konzultáciu, dokumentáciu alebo učenie. Fotenie bez použitia rúk vám umožní 100 percentnú koncentráciu na prácu.

Kvalitné HD videá

Pre pozretie videa v plnej kvalite si zvoľte full screen možnosť a kvalitu 720 p.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

MDY3NT