Nákup cez telefón:

041 4 333 373


 

Sociálne siete:
Úvod » ZUBNÁ AMBULANCIA » STERILAIR PRO


        

STERILAIR PRO

germicídne žiarenie

novinka akcia top produkt

 

Transparentná história cien
Cena bez DPH : EUR 1 550,00
Cena s DPH (20 %):
EUR 1 860,00

Účinnosť automatizovaného multi-žiariča v miestnosti systémom UV-C dezinfekcie voči Corona vírusom MHV a MERS-CoV

-

Účinnosť Surfacide triple emitteru kontinuálnym systémom UV-C dezinfekcie bola vyššia ako 99,999% voči MHV-A59, myšiemu analógu MERS-CoV a SARS-CoV počas 10 minút.

Aplikáciou tej istej štúdie na mikročastice MERS-CoV viedla k nedetekovateľnej hladine MERS-CoV vírusu iba po 5 minútovej expozícii povrchu UV-C žiariča alebo k percentuálnej redukcii viac ako 99,999%. Táto štúdia je prvým zdokumentovaním účinnosti automatizovaného celopriestorového UV-C surfacid systému alebo voči akémukoľvek celo priestorovému dezinfekčnému systému voči RNA vírusom ako MHV-A59, MERS-CoV a SARS-CoV vôbec. Použitie Surfacid celo-priestorového UV-C desinfekčného systému počas prepuknutia  MERS môže môže zabrániť nosokomiálnemu šíreniu vírusov a ochrániť personál pred týmto procesom. (literatúra v prílohe)

-

Zariadenie na sterilizáciu vzduchu
Zachovajte si profesionálny imidž a prestíž tým, že budete chrániť svoje zdravie, personál a pacientov. SterilAir PRO je prvý sterilizačný systém, ktorý zaisťuje elimináciu všetkých mikroorganizmov vrátane spór. Toto zariadenie pracuje nepretržite aj v prítomnosti ľudí, čo zaisťuje maximálnu ochranu operátora. SterilAir PRO je ergonomické a absolútne tiché zariadenie. Zariadenie môže kontinuálne pracovať na dezinfekcii okolitého vzduchu (120 m3 / h), t.j. 4-násobok objemu štandardnej chirurgickej miestnosti. Už po 3 hodinách nepretržitého fungovania je mikrobiologická záťaž vo vzduchu znížená až o 90%.

-

Spôsob práce

Jeho činnosť je založená na nútenej cirkulácii vzduchu v uzavretom okruhu. Vzduch vtiahnutý do zariadenia najprv prechádza mechanickým filtrom s aktívnym uhlíkom umiestnenom na vstupe. Tu sa zastavia najhrubšie znečisťujúce látky, ktoré zabránia kontaminácii germicídnych lámp: vzduch potom vstúpi do priameho núteného kontaktu so 4 vysokofrekvennými trubicami s ortuťou, ktoré vďaka emisii UV-C lúčov pôsobia germicídne. Vysoko antikrodálny reflexný obal koncentruje odraz UV-C lúčov. Vzduch je vytlačený cez hrdlo, čo umožňuje mikrobiologickú elimináciu.

-

INFORMÁCIE A OBJEDNÁVKY: dentes@dentes.sk, tel.: 0910 907 973

Ďalšie informácie v záložke: Na stiahnutie

Video

-

Štúdia Infect Control Hosp Epidemiol

 

INFORMÁCIE A OBJEDNÁVKY: dentes@dentes.sk, tel.: 0910 907 973

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

OGFjZmFhM2